Zoznam prihlásených pretekárov MSR - SÚCHNO 2.kolo KEŽMAROK 25.-27.5.18

Kategória IPO3
P.č. Psovod Pes Plemeno Klub
1. Milan Sobolič JAGO OD TEPLÉHO PRAMEŇA NO Chorvatsky Grob
2. Zuzana Švajdová COLT Z ERISEDU NO KK Dogsport
3. Dáša Kostelná ENDY VON DER SCHWARZEN IRMA NO KK Pohranice
4. Monika Minarikova CHAN ANATANUP NO  
5. Július Benovič OLÍVIA Z VOJANKY NO KK Senec
6. Ladislav Vargha BRANDO MAR-ZUR NO KK Zálesie
7. Maroš Garba GOZILLA HANMARK NO KK Kežmarok
8. Marianna Virgalová UNAJ APANTA REI NO KK Apanta rei Bardejov
9. Peter Zajac COMMO BOCCARO Malinois  
10. Michaela Kollárová BAXTER OSTRARYKA Malinois  
11. Bohuš Miča URRI Z KUŘIMSKÉHO HÁJE NO KŠK Saxon
12. Ing. Michaela Váňová UMA ANUBIS THE SECOND Malinois  
13. Viliam Ružička NÁKAZA AD-GUR Malinois KK EXEL Trenčín
14. Adriana Nagyová GERO Z BEROUNSKÉ BAŠTY NO KK Tryskáč
15. Viliam Koberčík CAMARO BOCCARO Malinois KK Uľany nad Žitavou
16. Miroslav Strašík ARES LÍŠČÍ VRCH Malinois KK Zeleneč
17. Matúš Balun ORIGINAL MALÝ LUMPÍK NO RE-Spect Team Prešov
18. Matúš Balun PHANTOM MALÝ LUMPÍK Malinois RE-Spect Team Prešov
19. Ladislav Michalek CHULIO Z JURSCHTAVU NO Ipo Sport dog team Cerberus
20. PhDr. Milan Mičáň JUDEX DE ALPHAVILLE BOHÉMIA Malinois KK Párnica
21. Adriana Huličová CITO ZOETRUE NO KK Anička-Košice
22. Milan Škrabko AXA Z PEKLA Malinois KK Mladosť-Mestečko
23. Zuzana Zraková CORA EDGAMO NO  
24. Lukáš Vanta PASSAT EQIDIUS NO  
25. Milan Chudy EZY VON SPELLEN Doberman  
26. Janka Hanajíková HAKIM KARSANG NO Martinský klub športovej kynológie
27. Pavol Šlahor ARAMIS RED DEVILS DOG Malinois  
28. Róbert Vojtaško SULTÁN EQIDIUS NO  

    

Kategória IPO1
P.č. Psovod Pes Plemeno Klub
1. Ján Ambrozy BYNA HARI-AMBRO NO KK Kežmarok
2.  Denisa Galleneder WOTAN VOM WEISSBACH NO  
3. Igor Podmanický IZZY ČIERNY ÓNYX NO  
4. Jakub Jasečko YSSA ZLODEJ SLNEČNÍC Malinois  
5. Ing.Milos Gotzmann COCO MIDOLLYK NO  
6. Mirka Hollá AL CAPONE ARTIKAU NO Kynologicky klub Tryskač
7. Michal Bašista BENJI Z PEKLA ŠŤASTIE NO  

 

 

 
Malinois